ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Αμπάρης (77΄ Αναστασόπουλος), Οφρυδόπουλος (75΄ Μοσχογιάννης), Μασάδο (50΄ Κανακούδης), Λαζαρίδης (85΄ Ψωμάς), Φλάβιο, Λαδάκης (70΄ Παντε...

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Αμπάρης (77΄ Αναστασόπουλος), Οφρυδόπουλος (75΄ Μοσχογιάννης), Μασάδο (50΄ Κανακούδης), Λαζαρίδης (85΄ Ψωμάς), Φλάβιο, Λαδάκης (70΄ Παντελιάδης), Μιλάνο (85΄ Πορτουλίδης), Ζουάν Κάρλος, Ροτζέριο, Φιλομένο (80΄ Ζούντι), Ιωάννου.

ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΝΩΣΙΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ: Πόζα, Κορδονούρης (76΄ Μιλάντιν), Χάτζι (85΄ Ματθαιάκης), Ανυφαντάκης, Χίμπλιγκερ, Γραμμόζης (76΄ Φραγκουλάκης), Θεοδωρίδης (61΄ Κοιλιάρας Δημ.), Τζούνιορ (85΄ Μαυρουδής), Τάσιτς (85΄ Κεφαλούκος), Ογκνιένοβιτς (72΄ Κουτσιανικούλης), Νατσέσκι (61΄ Μελισσάς).

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μανιάτης.

Α΄ Ημίχρονο:

7ο λεπτό: Τετ – α – τετ του Φλάβιο με τον Πόζα αλλά ο τερματοφύλακας της «δική μας ομάδας» θα μπλοκάρει.

12ο λεπτό: Σέντρα του Θεοδωρίδη, κεφαλιά του Ογκνιένοβιτς, ο Αμπάρης σε κόρνερ.

13ο λεπτό: Κόρνερ του Χάτζι από τα αριστερά, ο Ανυφαντάκης πηδάει πιο ψηλά από τους αμυντικούς του Αστέρα και με καρφωτή κεφαλιά ανοίγει το σκορ (0 – 1).

21ο λεπτό: Κάθετη πάσα του Φιλομένο, σουτ του Μιλάνο αλλά η μπάλα καταλήγει πάνω από τα δοκάρια του τερματοφύλακα μας.

23ο λεπτό: Κλέψιμο του Θεοδωρίδη από τον Οφρυδόπουλο, θα κάνει το ένα – δύο με τον Ογκνιένοβιτς αλλά ο Θεοδωρίδης θα κοπεί την τελευταία στιγμή από τον Λαζαρίδη.

28ο λεπτό: Σέντρα του Φλάβιο, κεφαλιά του Φιλομένο αλλά η μπάλα θα περάσει άουτ.

31ο λεπτό: Μπαλιά του Φλάβιο στο Φιλομένο και σουτ από τον ίδιο, η μπάλα θα καταλήξει στα δίκτυα αλλά ο διαιτητής θα ακυρώσει το γκολ ως οφσάιντ.

34ο λεπτό: Σέντρα του Ογκνιένοβιτς, κεφαλιά του Νατσέφσκι αλλά η μπάλα στην αγκαλιά του Αμπάρη.

35ο λεπτό: Σέντρα σουτ του Φλάβιο, η μπάλα στα πόδια του Φιλομένο και σουτ αλλά ο Πόζα απομακρύνει ενστικτωδώς.

38ο λεπτό: Κόρνερ του Ογκνιένοβιτς και ο Νατσέφσκι με καρφωτή κεφαλιά, από το ύψος της μικρής περιοχής, θα στείλει την μπάλα στα δίκτυα, κάνοντας το 0 – 2.

41ο λεπτό: Σέντρα του Ιωάννου, ο Φιλομένο από τα τρία μέτρα θα στείλει την μπάλα άουτ χάνοντας μεγάλη ευκαιρία για να μειώσει ο Αστέρας.

44ο λεπτό: Κόρνερ του Ζουάν Κάρλος, κεφαλιά του Μασάδο αλλά η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Πόζα.

45 + 1ο λεπτό: Φάουλ του Ζουάν Κάρλος αλλά η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Πόζα.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ: 0 – 2 (13΄ Ανυφαντάκης, 38΄ Νατσέφσκι)

Β΄ Ημίχρονο:

65ο λεπτό: Λάθος της άμυνας του Αστέρα, ο Κοιλιάρας θα χάσει μεγάλη ευκαιρία για να κάνει το 0 – 3.

75ο λεπτό: Ο Οφρυδόπουλος με πλασέ θα μειώσει το σκορ σε 1 – 2, μετά το κόρνερ του Κανακούδη.