Η τελευταία προπόνηση των ποδοσφαιριστών μας ενόψει του αυριανού αγώνα στη Ξάνθη έγινε σήμερα το απόγευμα στην ακριτική πόλη. Ο Νίκος Καραγεωργίου είδε όλους το...
Η τελευταία προπόνηση των ποδοσφαιριστών μας ενόψει του αυριανού αγώνα στη Ξάνθη έγινε σήμερα το απόγευμα στην ακριτική πόλη. Ο Νίκος Καραγεωργίου είδε όλους του τους παίκτες να γυμνάζονται κανονικά στο γήπεδο που αγωνίστηκε ο ίδιος σαν ποδοσφαιριστής.
![](http://www.ergotelis.gr/upload_images/no_image.jpg)