Στις καθυστερήσεις ο Πανιώνιος ισοφάρισε στο Μαρτινέγκο, το Τ. Ε. Π. Εργοτέλη σε 2-2 με σουτ του Μπούργου. Μέχρι τότε έμενε το 2-1, αν και από το 71΄ λόγ...

Στις καθυστερήσεις ο Πανιώνιος ισοφάρισε στο Μαρτινέγκο, το Τ. Ε. Π. Εργοτέλη σε 2-2 με σουτ του Μπούργου. Μέχρι τότε έμενε το 2-1, αν και από το 71΄ λόγω αποβολής του Μονιάκη. Το σκορ είχε ανοίξει για τους φιλοξενούμενους ο Τσαούσης στο 13΄ με σουτ, ενώ ακολούθησαν τα γκολ του Κουνενάκη (κεφαλιά) στο 25΄ και του Αποστολάκη (σουτ) στο 80΄, που είχαν δώσει προβάδισμα στο συγκρότημα του Βασίλη Πλεσίτη. Διαιτητής ήταν ο κ. Μακρυβογιατζάκης από το Ηράκλειο.

Εργοτέλης: Καβουσάκης, Μασέλης, Μονιάκης, Σαρρής, Σουργιάς, Παπαδάκης, Καστρινός, Κασσωτάκης, Αποστολάκης (79΄ Μαλαδάκης), Κουνενάκης (84΄ Σελά), Καργιωτάκης (89΄ Μεσσαριτάκης)

Πανιώνιος: Κουτλής, Στασινόπουλος (46΄ Τσιρλιγκάς), Τσαούσης, Μουρελάτος, Αυγερός, Μπαράκος (85΄Μπούργφος), Μήτρου, Μοχάμεντ, Σιαλμάς, Στάμος (80΄ Ιωάννου), Αθανασόπουλος